StainlessBez poskvrny

---myšlenková bouře--- 25.7

Publikováno 25.07.2016 v 00:58 v kategorii Deník, přečteno: 89x

              Kam utéct? Vždy bylo místo, kde bylo možné se shovat. Nyní už ne. Realita mi brání v mnohém a útéci je čím dál těžší. Snad něco ve smyslu viru, nemocí nebo snad šelma co číhá na svou obět. To vše je pro mě Realita, která mi brání se pořádně nadechnout.
             Kdy mohu svého milovaného obejmout, a kdy mu darovat svůj polibek nebo říci něco co je určené jen pro jeho ouška? Nikde... Dnešní lidé jsou pomluvačné bestie bez kusu citu či zamyšlení.
Dva lidé co se milují a chtějí být spolu.. Co v tom vidí společnost? Leda dva pubertální stíny co spolu hned musí dělat něco co by spolu dělat neměly, a i kdyby to dělali nic s tím nezmůžou. Nakonec se společnost, aniž by věděla vše, rozhodne odsoudit dívku i chlapce za nevhodné subjekty. Společnosti! Vážně? To je tak důležíté rozebírat život dvou mladých ještě společnosti nezkažených lidí, i když o nich nic nevíte?
Říkají: Rozhoduj se podle své mysli, rozšiřuj svůj názor a svěř se... Svěřím se, v očích jsem zrůda. Totiž mé slova se neschodují s názorem dotyčného, který, jak je známo, má zláte slovo a to je nejvyžší moc a pravidlo.
             Chci utéct někam, kde se mohu koukat na film v náručí svého kluka, aniž by mě někdo podezdříval z pedofilie jen pro to, že je o pár měsíců mladší.. Přeci je to nevhodné!
             Ve skutečnosti, co mohu, bez toho, aby se to nijak nedotklo mé velmi ''důležíté'' pověsti?
Je tak moc důležítá? Je tak moc nutné trpět, jen aby byli všichni štastní z toho, že jsem jejich vysněné zlatíčko?
V tomto světě je nejspíš nejdůležítější pověst , nemýlím se? Raději nebýt štasná, jen pro to, že se musím přetvařovat. Jak moc je tahle hra nutná?
Víte, bude lepší šlapat si na štěstí jen kvůli krásné a pro společnost nezbytné pověsti. AŤ ŽIJE! Protože vždy záleží jen na mínění druhých! Na co být se sebou spokojená a štastná? nemýlím se, rodiče? Společnosti?Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?