StainlessBez poskvrny

Přítel?

Publikováno 10.12.2016 v 16:37 v kategorii Deník, přečteno: 71x

10.prosince 2016 Zažít zradu od přátel vždy zanechá díru v srdci, která tam zůstane jako vzpomínka, aby nám připoměla bolest i štěstí které jsme s dotyčnými zažili.
Koukám z okna a přehrávám si vzpomýnky, které mě drželi velkou částí při životě. Vzpomínky s člověkem, který byl pro mě jedinečný. Byl mojí oporou. Ale co ted? .. Nyní už pouhá myšlenka na něj mě přinutí pochybovat o svém rozhodnutí. Je těžké opustit někoho tak blízkého, tím však nemyslím milence. Opustit sveho nejlepšího přítele. Rozhodnutí, které mě den co den nutí trpět. Jeho počínání mě zranilo natolik, abych začala pochybovat i o všech ostatních.
Ano! všichni až na jedinou osobu, která mi zbyla. Všichni do jednoho postrádají čest a boužel slovo přátelství v jejich případě hraje otpornou přetvářku. Ta maska, kterou se rozhodli nosit z neznámích důvodů, které jsou mi zkryty, a věčně zkryty zůstanou, protože stát se obětí dnešní čí dlouhodobé doby se stát nehodlám. Má čest a srdnatost mi nedovolí takové rozhodnutí jako zrada učinit. Jen v případě zrady čí pomluvy, musím udělat jedinou věc. -Nepouštět si individuální zmetky a zrádce k tělu.-

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?